Alumina Systems s.r.o.

Tel.: +420 495 407 549

Fax: +420 495 546 370

mrufert@alumina.systems

mrufert@alumina-systems.com

www.technickakeramika.cz

www.alumina.systems

Adresa: Kladská 916, 500 03 Hradec Králové

Czech Republic

IČ: 24244091

DIČ: CZ-24244091         

 

           

 


Contact Details/kontaktní údaje

 
CEO/jednatel - Michal Rufert
mrufert@alumina.systems
+420 603 828 173
 
Operations Manager/výrobní ředitel - Ondřej Kvapil
okvapil@alumina.systems
+420 724 555 410
 
Quality Manager/vedoucí kvality - Lenka Neulingerová
lneulingerova@alumina.systems
+420 725 761 520
 
Head Process Engineer/hlavní technolog - Jiří Klejch
jklejch@alumina.systems
+420 731 354 321
 
Surface Treatment Head Engineer/hlavní technolog povrchových úprav - Miroslav Malý
mmaly@alumina.systems
+420 724 555 408
 
Surface Treatment Engineer/technolog povrchových úprav - Ondřej Soukup
osoukup@alumina.systems
+420 603 421 260
 
Process Engineer/technolog - Lukáš Talavašek
ltalavasek@alumina.systems
+420 608 568 805
 
Process Engineer/technolog - Miloslav Gaudl
mgaudl@alumina.systems
+420 723 332 476
 
Financial Controller/hlavní účetní - Michaela Kopecká
mkopecka@alumina.systems
+420 724 586 396
 
Sales + Admin/Komunikace se zákazníkem + administrativa - Pavel Horák
phorak@alumina.systems
+420 724 555 406
 
Ceramics Shop/Vedoucí střediska keramika - Sylva Burešová 
sburesova@alumina.systems
+420 602 467 284
 
Assembly Shop/Vedoucí montáže pouzder - Kateřina Klicmanová
kklicmanova@alumina.systems
+420 724 555 409
 
Machine Shop Supervisor/vedoucí obrobny - Roman Hegr
rhegr@alumina.systems
+420 775 295 806
 
Bookkeeping + Admin/účetní + administrativa - Radovan Kopecký
rkopecky@alumina.systems
+420 602 353 109
 
Manufacturing Engineer/Provozní technik - Pavel Matějka
pmatejka@alumina.systems
+420 602 159 198
 
Manufacturing Engineer/Provozní technik - Jiří Andrle
jandrle@alumina.systems
+420 602 514 777
 
Automation - Electrical Engineer/Technik elektro Automatizace - Petr Pokorný
ppokorny@alumina.systems
+420 732 741 469
 
Head Setter/hlavní seřizovač - Martin Jebavý
mjebavy@alumina.systems
+420 725 064 510 
 
Purchasing Manager/vedoucí nákupu - Ladislav Průcha
prucha@alumina.systems
+420 724 555 411

 


Contact

Alumina Systems s.r.o.

Kladská 916/65
Hradec Králové
50003
CZECH REPUBLIC


+420 495 407 549